У “Дневнику 2” БН ТВ вечерас гледајте:
- СНСД-ова блокада Савјета министара БиХ: повучени закони са данашње сједнице, због чега пријети губитак 700 милиона марака из Европске уније.
- Американизација СНСД-а: враћање Додика на “фабричка подешавања”.
- Ветерани Републике Српске траже од министра Остојића да уклони аномалије из Закона о борцима.
- Вишеград: Како су некадашњи привредни гиганти пропали након приватизације?
- Почео процес гашења погона Нове Жељезаре Зеница након 130 година рада.
- Бањалука обиљежава Дан града.
- Вучић очекује наставак пројеката Србије и Мађарске, након разговора са будућим мађарским премијером.
- ЕУ дала зелено свјетло за зајам 90 милијарди евра Украјини, почиње испорука руске нафте Мађарској и Словачкој преко нафтовода "Дружба".
- Наставак преговора Америке и Ирана у Пакистану могућ у наредна два-три дана.
- Са Савског трга у Београду стартовала 20. Међународна бициклистичка трка "Београд–Бањалука".
- Опширније о овим и осталим темама у “Дневнику 2” од 19:30 часова.