Почетна / Вијести
Актуелно

Американизација СНСД-а: Враћање Додика на “фабричка подешавања”

Американизација СНСД-а: Враћање Додика на “фабричка подешавања”
Фото: БН

У “Дневнику 2” БН ТВ вечерас гледајте:

- СНСД-ова блокада Савјета министара БиХ: повучени закони са данашње сједнице, због чега пријети губитак 700 милиона марака из Европске уније.

- Американизација СНСД-а: враћање Додика на “фабричка подешавања”.

- Ветерани Републике Српске траже од министра Остојића да уклони аномалије из Закона о борцима.

- Вишеград: Како су некадашњи привредни гиганти пропали након приватизације?

- Почео процес гашења погона Нове Жељезаре Зеница након 130 година рада.

- Бањалука обиљежава Дан града.

- Вучић очекује наставак пројеката Србије и Мађарске, након разговора са будућим мађарским премијером.

- ЕУ дала зелено свјетло за зајам 90 милијарди евра Украјини, почиње испорука руске нафте Мађарској и Словачкој преко нафтовода "Дружба".

- Наставак преговора Америке и Ирана у Пакистану могућ у наредна два-три дана.

- Са Савског трга у Београду стартовала 20. Међународна бициклистичка трка "Београд–Бањалука".

- Опширније о овим и осталим темама у “Дневнику 2” од 19:30 часова.